Hyundai презентує ціле сімейство i30: універсал, ліфтбек і хетчбек. Крім того, глядачам продемонструють спеціальні варіації цих автомобілів: N Line.

Лінійка i30 «отримала» нові стилістичні рішення. Це ж стосується спеціальних версій N Line. До речі, вперше в рамках даної модифікації буде доступний i30 Wagon. Нові дизайнерські рішення покликані підкреслити ефектність і спортивний характер авто.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Вже були опубліковані тизери i30 у версії N Line. На зображеннях видно, що автомобіль отримає нову форму решітки радіатора, видозмінений передній бампер, оновлені головні вогні, оснащені LED-оптикою. «Фішкою» автомобілів буде V-подібні світлодіодні вогні, вбудовані в фари.

Дизайнери попрацювали над зовнішнім виглядом задніх фар і заднього бампера. Також оновлені авто отримають 16,17 і 18-дюймові легкосплавні диски.

Зміни торкнуться інтер'єру. Автомобілі будуть оснащені новим сенсорним дисплеєм на 10,25 дюйма, а також цифровою панеллю приладів.

Про інші нововведення компанія поки що не поширюється. Всі карти будуть розкриті на автосалоні в Женеві. Він пройде 5 березня 2020 року.