Автоцентр Паритет розпочинає продаж абсолютно нової, повністю електричної моделі, IONIQ 5. Нова модель буде доступна з двома батареями на вибір: 58 kWh або 73 kWh, моно або повним приводом вартістю від 1 346 000 грн. Поставка автомобіля буде у другій половині цього місяця.

IONIQ 5, це середньо розмірний SUV  побудований на спеціальній електричній платформі від Hyundai Motor Group під назвою Electric-Global Modular Platform (E-GMP), що дозволяє йому отримати унікальні пропорції на подовженій колісній базі. Завдяки E-GMP, IONIQ 5 пропонує інноваційний дизайн інтер'єру з екологічно чистими матеріалам, високу продуктивність, поєднану з надшвидкою зарядкою, а також розширені функції підключення та допомоги водієві.

Широкий вибір надсучасних опції та технологій

Hyundai IONIQ 5 буде представлений в Україні у 2-ох комплектаціях, з 2-ма типами батарей, моно та повним приводом.

У комплектація Elegance, вартістю від 1 348 600 грн. покупцеві будуть доступні пакет систем безпеки та асистентів допомоги водієві Smart Sense, адаптивний круїз контроль на базі даних з навігаційної системи, електропривід дверей багажного відділення, комбіноване оздоблення сидінь, електрорегулювання сидіння водія та переднього пасажира, цифрова панель приладів та мультимедійна система з діагоналлю 12,3 ‘’, рухома середня консоль, підігрів передніх сидінь та керма, безключовий доступ Smart Key, свтлодіодні передні та задні фари, литі диски R19 та ін.

У комплектації TOP, вартістю  від 1 483 400 грн. додатково до обладнання, доступного в версії Elegance, покупець отримає розширений пакет систем безпеки та асистентів допомоги водієві Smart Sense, систему кругового огляду, систему дистанційного паркування, вентиляцію передніх та підігрів задніх сидінь, аудіо систему Bose, оздоблення сидінь та передньої консолі шкірою, автоматичні приховані дверні ручки та ін.

Окрім цього в додаткових пакетах можна замовити проекційний дисплей з функцією доповненої реальності,  режим екстра-комфорту Relaxation Seat для передніх сидінь, пам'ять налаштувань сидіння водія та переднього пасажира, електрорегулювання заднього ряду сидінь, панорамний дах та дах з сонячною батареєю.

Майбутнє електричної мобільності вже настало

IONIQ 5 доступний з рядом силових електричних конфігурацій, що відповідатимуть потребам мобільності кожного клієнта, без компромісів щодо продуктивності. Клієнти можуть вибрати один із двох варіантів батарей:  58 кВт або 73 кВт. Повний привід разом з топовою батареєю генерують комбіновану вихідну потужність 225 кВт-год та 605 Нм крутного моменту. Ця конфігурація забезпечує розгінну динаміку від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди.

При оснащені моноприводом та акумулятором на 73 кВт, максимальна дальність ходу IONIQ 5 на одному заряді складатиме до 480 км , згідно WLTP.

Надшвидка зарядка акумулятора разом з інноваційною функцією Vehicle-to-Load

Платформа E-GMP IONIQ 5 може підтримувати інфраструктуру зарядки 400 В та 800 В. Мультизарядна система - це перша запатентована у світі технологія, яка управляє двигуном та інвертором для підвищення напруги від 400 до 800 В для стабільної сумісності зарядки.

Зарядний пристрій потужністю 350 кВт дозволяє IONIQ 5 заряджати від 10% до 80% всього за 18 хвилин. Користувачам IONIQ 5 потрібно лише заряджати автомобіль протягом п’яти хвилин, щоб досягти 100 км пробігу, згідно з WLTP.

IONIQ 5 також забезпечує інноваційну функцію V2L, яка дозволяє клієнтам вільно користуватися або заряджати будь-які електричні пристрої, такі як електричні велосипеди, скутери або кемпінгове обладнання, слугуючи зарядним пристроєм на колесах.

Виробництво електрокросовера IONIQ 5 відбувається на заводі Hyundai в Південній Кореї.

Автомобіль постачатиметься в дев'яти кольорах: 

 • Gravity Gold Matte 
 • Shooting-Star Gray Matte
 • Digital Teal-Green Pearl
 • Mystic Olive-Green Pearl
 • Lucid Blue Pearl
 • Atlas White
 • Galactic Gray Metallic
 • Cyber Gray Metallic
 • Phantom Black Pearl

Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

 • Продаж нових легкових автомобілів Hyundai.
 • Автомобіль у розстрочку (в кредит) під 0,01% до 5 років.
 • Станція технічного обслуговування  - СТО Hyundaі.
 • Обмін свого автомобіля на новий Хюндай (Trade-in).

Контакти: 098 686 8567