Отримайте додаткове заощадження у 130 000 гривень, обираючи найкращий варіант для вашого бізнесу! STARIA Cargo - це не просто автомобіль, це ваш вірний партнер для успішних перевезень.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Вантажна модель STARIA пропонує все необхідне для ефективного, безпечного та стильного виконання роботи. Забезпечена багатим простором для вантажу і добре обладнаною кабіною, яка створює оазу комфорту і відпочинку для вас і вашої команди. STARIA - це не лише практичність, а й стильний дизайн, що підкреслює ваш професіоналізм.

Ця модель оснащена подвійними розсувними дверима, що значно полегшують процес завантаження та розвантаження, забезпечуючи максимальну ефективність роботи. 
Завдяки вантажному борту довжиною 2,5 м, 3-місний фургон завжди готовий прийняти більше вантажу. 

Не упустіть шанс отримати вигоду у 130 000 гривень при покупці Hyundai STARIA Cargo! Обирайте найкраще для вашого бізнесу і довіртеся надійному партнеру у своїх перевезеннях.

Автомобілі в наявності та чекають на свого Власника на Автозаводській, 24. Контактний номер відділу продажу офіційного дилера Hyundai в Києві: 044 537-25-15 або 098 686 8567


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567