Нова колаборація Hyundai та Sony Pictures у фільмі UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ


Знову насолодитися футуристичним дизайном та універсальними можливостями нового Hyundai TUCSON можна у фільмі Sony Pictures UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ. Для того, щоб додати гострих відчуттів і азарту був розроблений прототип моделі TUCSON під назвою “Звір”.

“Hyundai TUCSON – це надзвичайно здібний кросовер, який здатний впоратись з будь-якими викликами та пригодами, що можуть виникнути під час пошуку скарбів. –  зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент, глобальний директор з маркетингу в Hyundai Motor Company. “UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ” - це розважальний проєкт з мільйонами шанувальників у всьому світі, і ми раді їм продемонструвати можливості та технології наших автомобілів, що гармонійно підходять до фільму Sony Pictures. Наша недавня співпраця з кінострічкою “Людина-павук: немає шляху додому” мала величезний успіх у просуванні IONIQ 5 і TUCSON, і ми з нетерпінням чекаємо на розвиток цього імпульсу з UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ. Пригодницький бойовик Sony Pictures, заснований на популярній відеогрі PlayStation з одноіменою назвою, UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ від Naughty Dog.

Проектно-технічний центр Hyundai в Ірвіні, штат Каліфорнія, та Sony Pictures співпрацювали над дизайном концепції TUCSON-“Звір”, який відрізняється харизматичним зовнішнім виглядом з посиленими бамперами та шинами. Додаткове спорядження, що закріплене на автомобілі так і надихає до пригод та полювання за скарбами.

“Команда Hyundai створила веселу та глобальну кампанію, яка об'єднує людей, що люблять пригоди по всьому світу. Це є яскравим свідченням того, що партнерство між компаніями у роботі над кінострічкою є напрочуд вдалим” – сказав Джеффрі Годсік, віцепрезидент із глобального партнерства та бренд-менеджменту в Sony Pictures Entertainment.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

У рамках маркетингової діяльності з просування та популяризації пригодницьких ідей фільму Hyundai Motor запустила глобальну кампанію, частина якої буде проходити і в Україні. У низці кінотеатрах та в мережі інтернет будуть презентовані короткі тематичні розважальні відеоролики з головним героєм фільму та Hyundai TUCSON, також Hyundai Motor Україна у своїх соцмережах  буде проводити конкурси, переможці яких отримають квитки для перегляду кінострічки UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ.