Прем'єра на яку Ви так довго чекали!!!

Двигун 2.0 MPi (156 к.с., бензин) - 6MT 2WD, 6AT 2WD, 6AT 4WD
Двигун 1.6 CRDi (136 к.с., дизель) - 7DCT Shift-by-wire 2WD, 7DCT Shift-by-wire 4WD
Двигун 1.6 T-GDi HEV (230 к.с., гібрид) - 6AT Shift-by-wire 2WD, 6AT Shift-by-wire 4WD
 
Комплектації: Top, Elegance, Dynamic, Express
Вартість стартує від 702 300 грн станом на 18.02.21р.*
5 років гарантії або 100 000 км пробігу
 
В наявності всі комплектації! Прекрасна нагода порівняти переваги кожної з них!
 
Інтеграція технологій та дизайну нового TUCSON найбільш яскраво простежується в його інноваційних денних ходових вогнях, котрі гармонійно інтегровані в решітку радіатора та стають помітними лише після ввімкнення. Повнопривідна система HTRAC від Hyundai стане надійним помічником на різних дорожніх покриттях та за будь-яких погодних умов. Окрім вибору звичних режимів водіння «Еко», «Комфорт», «Смарт» та «Спорт», новий Tucson оснащений селектором вибору покриття – «Бруд», «Пісок» та «Сніг».
 
Новий TUCSON також оснащено рядом новітніх опцій безпеки SmartSense: асистент руху на автомагістралі, система екстреного гальмування із виявленням пішоходів, системи руху та утримання в полосі, системи моніторингу сліпих зон та попередження зіткнень в сліпих зонах, монітори кругового огляду, асистент попередження зіткнень при паркуванні заднім ходом, асистент дистанційного паркування, асистент дальнього світла, система стеження за втомою водія, попередження про можливі зіткнення при русі заднім ходом, попередження про зупинку/рух із опцією безпечного виходу, а також адаптивний круїз-контроль.
 
За допомогою програми «цифровий ключ» Ви можете керувати автомобілем без наявності фізичного ключа за допомогою свого смартфону. Так, наприклад, можна блокувати та розблоковувати свій автомобіль, запускати двигун та систему клімат-контролю дистанційно.
 
 
*Дізнатись більше про 
TUCSON Ви завжди можете в офіційного дилера Хюндай в Хмельницькому, Вінницьке шосе, 23!
+38 067 381 11 53

https://hyundai-podillya.com.ua/tucson-new/highlights

 

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7 Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 8