Концепти та робокостюм Hyundai здобули визнання Міжнародної премії дизайнерських здобутків


Товариство промислових дизайнерів Америки (IDSA) нагородило Hyundai трьома нагородами Міжнародної премії дизайнерських здобутків International Design Excellence Award (IDEA) 2020.

Відібрані моделі були відзначені за сміливість та інноваційність дизайнерського рішення, що підвищують якість життя та розширюють інженерні можливості. Визнання концептів Hyundai 45 та Hyundai Prophecy є надзвичайно важливим для компанії, оскільки саме вони надихають на створення нових моделей Hyundai, в тому числі лінійки нових автомобілів під брендом IONIQ.

Про створення окремого бренду IONIQ, що буде займатися розробкою та виробництвом електромобілів, було оголошено компанією в серпні 2020 року. Під брендом IONIQ у найближчі чотири роки Hyundai планує представити три нові моделі електрокарів (середньорозмірний кросовер IONIQ 5, седан IONIQ 6, великий електричний позашляховик IONIQ 7), у яких знайдуть відображання передові технологічні рішення. Виокремлення бренду IONIQ дозволить задовільнити стрімко зростаючий ринковий попит на електротранспорт, а також забезпечить Hyundai лідерські позиції на світовому EV ринку в майбутньому.

«Присудження нагороди IDEA 2020 концепту 45 від Hyundai, що незабаром буде втілено в перших електромобілях бренду IONIQ, засвідчило світове визнання нашого бачення», – зазначає СангЮ Лі, старший віце-президент і керівник дизайнерського центру Hyundai. – «Здобуття золотої нагороди за не автомобільний дизайн дає нам розуміння та схвалення того, як ми розширюємо свої дизайнерські кордони».

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Робокостюм VEX

Роботизований жилет VEX допомагає підвищити продуктивності праці персоналу, залученого у виробництві. Розробка зменшує втому робітників, імітуючи рух суглобів, а також збільшує мобільність та забезпечує підтримку тіла при навантаженні. Жилет оснащений поліцентричною віссю, що поєднана із кількома рухомими точками. Робокостюм приводиться в дію за допомогою рухів людини, котра його носить, і не потребує додаткових елементів живлення.

Розробка важить всього 2,5 кг, що на 22-42% менше, ніж подібні товари конкурентів. Робокостюм одягається як наплічник і фіксується додатковими пасками на грудях і талії. Задня частина дозволяє регулювати довжину жилету до 18 см, що робить виріб універсальним для різних статур. Також на шести рівнях регулюється ступінь сили допомоги – в еквіваленті до 5,5 кг.

Новітня розробка VEX орієнтована на співробітників виробничих ліній, чия праця потребує значних фізичних навантажень. Робокостюм став частиною пілотної програми Hyundai Motor Group на заводах у США, де жилет успішно пройшов усі випробування та сприяв підвищенню продуктивності праці. За результатами пілотного проекту заводи, що приймали участь у випробуванні робокосмтюму, інтегрували оснащення VEX у свої виробничі процеси.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7

Концепт 45

Концепт 45 представляє нову еру автомобільного дизайну Hyundai, що зосереджується на електрифікації, автономних технологіях та інтелектуальному дизайні. Прогресивний концепт 45 натхненний Hyundai Pony Coupe Consept 45-річної давнини, та має на меті представити автомобілістам абсолютно новий досвід користування самохідними авто майбутнього. Назва концепту також має відношення до 45-градусного скосу передньої та задньої частин автомобіля, що створює впізнаваний ромбовидний силует електрокарів Hyundai.

Новий концепт характеризується простотою, чіткими лініями та мінімалізмом. Поєднуючи спадщину минулого, концепт 45 є втіленням філософії еволюції дизайну майбутнього, котру в Hyundai охрестили «Чуттєва спортивність» (Sensuous Sportiness).

Саме концепт 45 надихнув на створення ще не оприлюдненої моделі електромобілю IONIQ 5. Цей середньорозмірний кросовер планується випустити вже на початку 2021 року. Унікальним елементом дизайну стануть параметричні пікселі, котрі супроводжуватимуть та виділятимуть кожну майбутню модель бренду IONIQ.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 8

Концепт Prophecy

Концепт Prophecy є яскравим прикладом нової дизайнерської ідентичності Hyundai, що слідує за філософією «Чуттєва спортивність» та розширює концепт 45 на більш ширший ряд моделей, конструкція яких ставатиме дедалі мінімалістичнішою.

Концепт характеризується ідеальною витримкою пропорцій та аеродинамічним дизайном. Завдяки подовженню колісної бази та низьким обвісам, дизайнери Hyundai спромоглися досягти ідеальної, з точки зору філософії Prophecy, форми та пропорції автомобіля.

Розробники електричного седану IONIQ 7, який побачить світ вже у 2022 році,   брали натхнення саме з концепції Prophecy.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.