Hyundai розкриває деяку інформацію про оновлений кросовер Kona, що також готується у виконанні N Line


Сьогодні компанія Hyundai Motor розкрила кілька деталей щодо свого нового кросовера Kona, котрий було розроблено відповідно до глобальної дизайнерської концепції «Чуттєва спортивність» від Hyundai.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Ширший та виразніший вигляд

Нова Kona отримає «акулячий ніс», що надасть моделі виразності. Модернізовані денні ходові вогні (DRL) підкреслять високотехнологічність та витончений стиль автомобіля, а передня накладка та бампер додадуть масивності зовнішньому вигляду моделі.

Перша Kona у виконанні N Line

Нова Kona версії N Line отримала більш аеродинамічний дизайн із низько розміщеними повітрозабірниками та агресивнішим переднім бампером, доповненим кутовими «плавниками» та витонченими лініями складок. N Line модель стане відмінним вибором для знайомства з N брендом, а також сприятиме привабливості автомобіля Kona для більш широкого кола споживачів.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7

Більше інформації про дизайн нової Kona буде розкрито найближчими тижнями.

На українському ринку модель Kona представлена з 2019 року та пропонується у електричній та бензиновій версіях.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.