У місті Рівне відкрився новий дилерський центр автомобілів Hyundai


Дилерська мережа Hyundai в Україні росте: у липні 2020 року відкрився новий дилерський центр ТОВ «ВІК-ЕКСПО» у Рівному.

На початку липня у місті Рівне розпочав роботу новий дилер автомобілів Hyundai – ТОВ «ВІК-ЕКСПО». Надійні, комфортні та стильні авто Hyundai відтепер доступні жителям міста й області за адресою: м. Рівне, вул. Кобзарська, 85. В салоні  представлено широку гаму моделей, а досвідчені спеціалісти проконсультують гостей щодо комплектацій та цін. На місці  також можна замовити тест-драйв і оформити покупку – як одразу, так і на умовах вигідної кредитної програми Hyundai Finance.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6  

Автоцентр у Рівному став 35-м офіційним партнером Hyundai в Україні та надає повний спектр гарантійних і постгарантійних сервісних послуг відповідно до високих глобальних стандартів Hyundai.

Розширюючи дилерську мережу, компанія «Хюндай Мотор Україна» зміцнює свої позиції в усіх куточках країни та надає українцям доступ до всього модельного ряду автомобілів Hyundai: від міського універсального i30, до сімейного позашляховика Santa Fe й інноваційного електричного кросоверу KONA Electric.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.