У 2020 році журі гідно оцінили два продукти виробника. Перший - двигун Smartstream GDi на 1,6 літра. Цією силовою установкою оснащується оновлений варіант моделі Sonata. Другий - синхронний електричний двигун, який ставлять на електрокар Kona Electric.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Церемонія вручення премій відбулася в американському місті Детройт 16 січня. Віце-президент компанії Hyundai Майкл О'Брайен сказав наступне: «Smartstream GDi - це мотор, який обладнаний передовою системою газорозподілу. Ми вклали в нього багато сил і вдоволені тим, що члени журі так високо оцінили плоди нашої праці. Чи не менше ми задоволені успіхом прогресивного двигуна PMSM, яким Hyundai оснастили свій перший електрокар. Отримані нагороди - доказ того, що ми знаходимося на правильному шляху в розробці високоефективних двигунів ».

Smartstream - знакова сімейство силових установок для автовиробника. У наступних двигунах буде використовуватися технологія CVVD, яка встановлює оптимальні параметри мотора в різних режимах водіння (наприклад, спортивному, еко) для максимальної ефективності і зниження витрат. Технологія управління клапанами знижує кількість викидів в атмосферу на 12%, збільшує ефективність роботи мотора на 4% і знижує витрату палива на 5%.

Використання даної технології дозволило виробникові знайти близький до ідеального баланс між продуктивністю силової установки, кількістю «спалюється» палива і екологічністю. Наприклад, Hyundai Sonata витрачає 7,6 літрів палива на 100 кілометрів, при цьому маючи «під капотом» 180 к.с. і крутний момент на рівні 265 Н ∙ м.

Двигун, встановлений на електрокар Kona Electric, другий раз поспіль удостоївся найвищої оцінки журі. Даний факт є підтвердженням того, що компанія Hyundai є лідером в розробці трансмісій для екологічних автомобілів. Вони відрізняються високим рівнем ефективності і забезпечують електрокарам великий запас ходу - до 450 кілометрів (відповідно до стандартів WLTP).

Рейтинг Wards 10 Best Engines складається в 26-ій раз. Цікаво, що в цьому році на звання кращого продукту претендували саме 26 моторів. Враховувалися агрегати, що встановлюються на автомобілі 2019-2020 року випуску.

Всі успіхи компанії Hyundai в цьому престижному рейтингу

2009 рік - мотор Tau V-8 (4.6 л) для моделі Hyundai Genesis
2010 рік - мотор Tau V-8 (4.6 л) для моделі Hyundai Genesis
2011 рік - мотор Tau V-8 (5.0 л) для моделі Hyundai Genesis
2012 рік - мотор Gamma i-4 (1.6 л) для моделі Hyundai Accent
2015 рік - мотор FCEV для моделі Hyundai Tucson Fuel Cell
2016 рік - мотор Theta-II (2.0 л) для моделі Hyundai Sonata PHEV
2017 рік - мотор Turbocharged DOHC (1.4 л) для моделі Hyundai Elantra Eco
2019 рік - агрегати PSMP для моделі Hyundai Kona Electric і NEXO
2020 рік - силова установка Smartstream GDi (1.6 л) для моделі Hyundai Sonata і PSMP для Hyundai Kona Electric