Компанія Hyundai показала нове покоління і10


Компанія Hyundai представила хетчбек Hyundai i10 третього покоління. Найменша модель в лінійці марки отримала нову зовнішність, великий екран медіасистеми і набір сучасних систем безпек. 

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6 Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7  

Hyundai i10 третього покоління вже офіційно покажуть вживу в автосалоні у Франкфурті. Продажі в Европі орієнтовно почнуться у першій половині 2020 року. Під капотом нового Hyundai i10 розмістився трьохциліндровий «атмосферник» об'ємом 1,0 літр та потужністю 67 к.с. (96 Нм). Альтернативу йому складе 1,2-літровий чотирьохциліндровий двигун потужністю 83 к.с.  Обидва двигунів поєднуються з 5-ступінчатою «механікою» або ж «роботом» аналогічного показника. В подальшому має вийти класичний «автомат» и трьохциліндровий двигун, працюючий на рідкому газі.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 8  

Hyundai i10 третього покоління отримав більш агресивний вигляд ніж його попередник. Розміри ж майже не змінились. Довжина і колісна база лишились попередніми, а ширина і висота збільшились на 20 мм. В салоні з'явився 8-дюймовий екран медіасистеми с підтримкою Apple CarPlay и Android Auto. А за допомогою окремого мобільного додатка власник авто зможе відслідковувати інформацію про автомобіль і керувати деякими налаштуваннями (наприклад, клімат-контролю). До списку електронних засобів безпеки увійшла система автоматичного екстренного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів, а також система слідкування за рядністю руху і стану водія.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 9

Компанія  "Буг Авто" - офіційний дилерський центр автомобілів бренду HYUNDAI у м.Вінниця.