18 квітня 2019 року у Києві в Конференц-Центрі «Президент Готелю» відбулася щорічна дилерська конференція Hyundai Truck&Bus, організатором якої виступив департамент комерційної техніки ТОВ «Хюндай Мотор Україна», офіційного дистриб’ютора автомобілів Hyundai. Під час конференції були підбиті підсумки продажів комерційних автомобілів Hyundai у 2018 році, визначені лідери серед дилерів і авторизованих СТО та оголошені плани на поточний рік.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

У заході взяли участь співробітники 33-х дилерських центрів, а також партнери - представники фінансових компаній УФЛ-Фінанс, Банку «Глобус», постачальники спецобладнання - компанія «Дхолландія Україна», постачальники моторних олив, мастил та технічних рідин RYMAX – компанія «Спадщина».

Під час конференції були підбиті підсумки продажів комерційних автомобілів Hyundai у 2018 році, визначені лідери серед дилерів і авторизованих СТО. Кращими продавцями комерційних автомобілів Hyundai за підсумками 2018 року стали:

1 місце - ТОВ «Авто Регіон» (м. Київ)

2 місце - ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» (м. Черкаси)

3 місце - ТОВ «ІнтерКаргоТрак» (м. Черкаси).

Серед авторизованих СТО призові місця розподілились таким чином:

1 місце - ТОВ «Торгівельно-Сервісна компанія» (м. Харків)

2 місце - ТОВ «Ярославь» (м. Київ)

3 місце - ТОВ «ОЗК Автосервіс» (м. Київ).

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7

«Хюндай Мотор Україна» після перерви у 2014-2017 роках збільшила свою присутність на ринку комерційної техніки в сегменті легких вантажівок (вантажопідйомність до 5 тон) та автобусів до 20 пасажиромісць. Драйверами продажів у 2018 році стали мікроавтобус Hyundai Н-350 та вантажівка Hyundai ЕХ-8 «Mighty» з двигуном об’ємом 3,9 літрів (Євро-5). Крім згаданих моделей, «Хюндай Мотор Україна» пропонувала споживачам автомобілі Hyundai HD-35/HD-35L «City» з двигуном об’ємом 2,5 літрів (Євро-5), а також цільнометалеві фургони й вантажо-пасажирські Hyundai H350 з двигуном об’ємом 2,5 літрів (Євро-5)», - зазначив під час конференції Андрій Ушкалов, керівник Департаменту комерційної техніки «Хюндай Мотор Україна».

В планах на 2019 рік «Хюндай Мотор Україна» озвучила розширення модельного ряду в сегменті легких вантажівок та автобусів до 20 пасажиромісць, наміри увійти на ринок середніх вантажівок вантажопідйомністю 6-12 тон. Серед новинок були презентовані преміальний мікроавтобус на базі Hyundai H350 Luxury, моделі Hyundai HD-78 з двигуном об’ємом 3,9 літрів (Євро-5 та Євро-6), Hyundai ЕХ-8 «Mighty» з двигуном об’ємом 2,9 літрів Євро-5 та Євро-6 (легкі вантажівки), Hyundai HD-120 з двигуном Євро-5 та Євро-6 (середні вантажівки).

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 8

Під час конференції був представлений оновлений діагностичний комплект GDS–M VCI II з покращеними можливостями пошуку несправностей та виведенням на екран планшету покрокової інструкції щодо відновлення автомобіля.

Крім того, «Хюндай Мотор Україна» анонсувала збільшення термінів гарантії на вантажівки Hyundai ЕХ-8 «Mighty», HD-78, HD-120, що вироблені з 1 квітня 2019 року – 60 місяців або 200 000 км пробігу. У зв’язку з цим офіційний дистриб’ютор  посилить контроль за дотриманням якості сервісного обслуговування авторизованими СТО і підвищить вимоги до їх обладнання та інструментального оснащення.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 9