Інноваційна технологія, яку вперше застосують у Hyundai Santa Fe 2019 модельного року, дозволить власнику автомобіля відчиняти двері й запускати двигун за відбитком пальця, без використання ключів. Ця технологія має максимальний ступень захисту і може постійно оновлюватися за допомогою функції "Dynamic Update".

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Щоб відчинити автомобіль, власникові досить прикласти палець до сенсора, розташованого на ручці дверей водія. Зашифрована інформація про відбиток пальця розпізнається і передається на спеціальний контролер, встановлений в бортовому комп'ютері автомобіля. Технологія дозволить не тільки відчинити двері, але й завести машину за допомогою відбитка пальця на кнопці запуску двигуна, на якій також встановлений сенсор. Крім запуску мотора і відчинення дверей, дана технологія забезпечує роботу ряду функцій: налаштування водійського крісла, положення бічних дзеркал заднього виду, радіо, навігації та інших мультимедійних функцій.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7

"У майбутньому Hyundai Motor планує розширення функціоналу технології розпізнавання відбитків пальців, який буде включати автоматичне налаштування положення керма, встановлення оптимального температурного режиму та інших, необхідних водієві та пасажирам функцій комфорту", ​​- зазначив Альберт Бірманн, президент і голова підрозділу Науково-дослідницьких і дослідно-конструкторських робіт Hyundai Motor Company.

Безпека технології забезпечується за рахунок відстеження різниці в електричному опорі шкіри пальця людини, що дозволяє ефективно запобігати використанню фальшивих відбитків пальців. Імовірність того, що технологія помилково надасть доступ до автомобіля іншій людини, становить лише 1 до 50 000, що робить її у п'ять разів ефективнішою, ніж звичайні ключі від автомобіля, включаючи інтелектуальні ключі. Більш того, завдяки вивченню відбитків пальців в режимі реального часу, підтримуваних функцією "Dynamic Update", система розпізнавання відбитків пальців може постійно підвищувати свою ефективність і безпеку використання.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 8

Першим автомобілем, в якому буде встановлена ​​ця функція, стане Hyundai Santa Fe 2019 модельного року. Перший час автомобілі з подібною технологією будуть продаватися на декількох ринках, а потім компанія планує розширити ринок збуту. У найближчому майбутньому технологія розпізнавання відбитків пальців буде застосована і на інших моделях Hyundai.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.