Спеціальні ціни на аксесуари Hyundai


Компанія "Хюндай Мотор Україна" встановлює спеціальну цінову пропозицію на оригінальні аксесуари Hyundai. Придбати обладнання за вигідними цінами можна в період з 27 серпня по 5 жовтня 2018 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні.

Після літніх подорожей саме час оновити колісні диски та датчики тиску в шинах. Для цього всі власники моделей Hyundai i20 (GB), i30 (GD), i30 (PD), Tucson (TL) і Santa Fe (DM) можуть звернутися до дилерських центрів компанії "Хюндай Мотор Україна" в період з 27 серпня по 5 жовтня 2018 року і придбати сталеві і алюмінієві колісні диски, а також датчики тиску зі знижкою у 10% від роздрібної ціни.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Отримати детальну інформацію про акційні товари і зробити замовлення можна в усіх офіційних дилерських центрах Hyundai в Україні.

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

* Пропозиція діє до 5 жовтня 2018 у всій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.