«Хюндай Мотор Україна» - автомобільний партнер iForum-2018


25 квітня 2018 року в МВЦ «Лівобережний» відбудеться на 10-й ювілейний Форум українських інтернет-діячів iForum-2018. Сотні фахівців зі сфери IT, маркетингу та PR зберуться у цей день в Києві, щоб обмінятися досвідом та отримати нові знання від експертів зі світовим ім'ям. У цьому році автомобільним партнером заходу виступить компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai.

В рамках ювілейної конференції iForum-2018 будуть працювати дев'ять основних напрямків з тематичними виступами: Інтернет-Бізнес, Стартапи, Реклама і просування, Інтернет-Технології, Освітні технології майбутнього, Інновації, Блокчейн, Digital Fun, CRM.

У павільйоні, де буде проходити захід, організована експозона і спеціалізована територія «Місто майбутнього». Тут буде представлений інтерактивний стенд Hyundai і новинка компанії - інноваційний електромобіль IONIQ Electric. Відвідувачі стенду зможуть ознайомитися з автомобілем, отримати детальну інформацію про його характеристики, а також - взяти участь в конкурсі, переможець якого зможе оцінити усі переваги IONIQ Electric, отримавши електромобіль у своє розпорядження на вікенд.

 

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

 

На майданчику перед павільйоном буде організована експозона Hyundai, на якій компанія представить свої новинки та бестселери: моделі i30, Elantra, Tucson і Santa Fe. Бажаючи випробувати ці автомобілі у русі зможуть записатися у консультантів на тест-драйви, які пройдуть в околицях МВЦ «Лівобережний».

Дата: 25.04.2018

Місце: Броварський проспект, 15, МВЦ «Лівобережний», павільйон 3-С

Графік роботи експозиції і зони тест-драйвів: з 8.00 до 19.00

Запрошуємо усіх учасників iForum-2018 відвідати інтерактивний стенд Hyundai і зону експозиції та тест-драйвів автомобілів!

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.