0 800 507 555

Сезонна пропозиція на оригінальні колісні диски Hyundai

Автоцентр Паритет пропонує власникам автомобілів Hyundai придбати зі знижкою фірмові колісні диски та датчики тиску в шинах. Пропозиція дійсна на Автозаводській 24 з 28 вересня по 5 грудня 2020 року.

Hyundai увійшов до п’ятірки автомобільних брендів світового рейтингу Interbrand 2020

Компанія Hyundai Motor продовжує нарощувати цінність та вагу бренду з-поміж автовиробників, зміцнюючи свої позиції. Так, відповідно до рейтингу Interbrand 2020, компанія посіла 5 місце серед автомобільних виробників, а також 36 місце загального рейтингу кращих світових брендів поточного року.  Незважаючи на складні ринкові умови через пандемію  COVID-19, за останній рік глобальна вартість бренду Hyundai Motor зросла до 14,3 мільярдів доларів.

Hyundai вошел в пятерку автомобильных брендов мирового рейтинга Interbrand 2020

Компания Hyundai Motor продолжает наращивать ценность и вес бренда среди автопроизводителей, укрепляя свои позиции. Так, согласно рейтингу Interbrand 2020, компания заняла 5 место среди автомобильных производителей, а также 36 место общего рейтинга лучших мировых брендов текущего года. Несмотря на сложные рыночные условия из-за пандемии COVID-19, за последний год глобальная стоимость бренда Hyundai Motor выросла до 14,3 миллиардов долларов.

Hyundai у п’ятірці автомобільних брендів рейтингу Interbrand 2020

Компанія Hyundai Motor продовжує нарощувати цінність та вагу бренду з-поміж автовиробників, зміцнюючи свої позиції. Так, відповідно до рейтингу Interbrand 2020, компанія посіла 5 місце серед автомобільних виробників, а також 36 місце загального рейтингу кращих світових брендів поточного року.  Незважаючи на складні ринкові умови через пандемію COVID-19, за останній рік глобальна вартість бренду Hyundai Motor зросла до 14,3 мільярдів доларів (+1%).

Жовтнева пропозиція на нові моделі i30 - вигода до 13 700 грн.

Вигідна пропозиція на новинку цього року. Hyundai i30 Hatchback та i30 Wagon зараз можна придбати зі знижкою до 13 700 грн в автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24.

i30 Hatchback — остання версія автомобілів Hyundai C-сегмента. Автомобілі мають оновлений дизайн, передові технології безпеки та зв'язку та ефективний силовий агрегат.

Сторінки

Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Hyundai.