Поспішайте придбати New Santa Fe за спеціальною ціною

В автоцентрі «Паритет» стартувала акція, в ході якої ви можете придбати New Santa Fe за спеціальною ціною. 

Ви хотіли придбати New Santa Fe, але з якоїсь причини ще цього не зробили? Настав час придбати цей потужний, але в той же час економний кросовер! Купуючи автомобіль, ви економите до 183 600 грн. Умови акції поширюються на комплектації Superior, Prestige, Top та Top Panorama.

Hyundai Motor и Sony Pictures объявили о стратегическом партнерстве

28 мая 2020 года компании Hyundai Motor и Sony Pictures Entertainment сделали совместное заявление о подписании договора о стратегическом сотрудничестве. Соглашение предусматривает уникальное и беспрецедентное партнерство в сфере маркетингового продвижения нескольких картин студии Sony Pictures.

Hyundai Motor і Sony Pictures оголосили про стратегічне партнерство

8 травня 2020 року компанії Hyundai Motor і Sony Pictures Entertainment зробили спільну заяву про підписання договору про стратегічне співробітництво. Угода передбачає унікальне і безпрецедентне партнерство в сфері маркетингового просування кількох картин студії Sony Pictures.

Перші ескізи facelift Santa Fe четвертого покоління

27 травня компанією Hyundai Motor було представлено тизер нового екстер'єру кросовера Santa Fe. Вихід цієї новинки планується вже восени 2020 року.

Новий дизайн екстер'єру оновленого Santa Fe виглядає більш зухвало, при цьому з характерною вишуканістю четвертого покоління моделі. Головною зміною, який видно на ескізі, стане решітка радіатора з комбінацією, а також світлодіодні денні ходові вогні.

Наявність автомобілів Hyundai на складах дилерів "Хюндай Мотор Україна"

Відтепер кожен покупець може ознайомитись з наявним у дилерів "Хюндай Мотор Україна" складом автомобілів Hyundai:

i10

Ціна від 361 500 грн.

Актуальний склад

Accent Classic

Ціна від 365 400 грн.

Актуальний склад

Elantra

Ціна від 430 400 грн.

Актуальний склад

i30

Ціна від 424 000 грн.

Сторінки