Кожний другий авто А-сегменту, що був офіційно придбаний в Україні у листопаді - Hyundai i10. Частка ринку у минулому місяці склала 51,06 % (48 шт), і це надуспішний результат, адже старт продажів нової моделі почався навесні поточного року.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Українському покупцеві подобається, оновлений сучасний та спортивний дизайн, робота силових агрегатів та трансмісії, просунута технологічність автомобіля, місткість багажного відділення яке з легкістю збільшується за допомогою складання задніх сидінь та компактність. Всі ці характеристики ідеальні як для великих українських міст, так і маленьких містечок.

Автомобіль оснащений найкращою у класі мультимедійною системою з 8-ми дюймовим сенсорним монітором і підтримкою додатків Apple CarPlay™ та Android Auto™. Також колісна база та салон автомобіля стали дещо ширшими, що дало додатковий простір салону, а пасажирам – більше комфорту.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7

Безперечна виразність екстер’єру моделі знаходить продовження й в інтер’єрі, завдяки чому загальний образ автомобіля є напрочуд збалансованим. В новому i10 дизайнерам вдалося вдало поєднати місткість та компактність, а також спортивний стиль та міську практичність.

Для українського ринку моделі комплектуються економічними літровими та 1.2 л. MPi бензиновими двигунами, механічною або роботизованою коробками передач, всі комлектації салону мають 5 пасажирських місць.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567