MDGo - це стартап з Ізраїлю, що спеціалізується на медичних технологіях, в яких застосовується штучний інтелект. Метою кооперації є впровадження в серійні моделі компанії Hyundai систем безпеки нового покоління. Планується, що вони допоможуть знизити смертність в результаті ДТП. Нові системи після аварій будуть сповіщати медичні служби про тяжкість отриманих травм. Завдяки даній інформації лікарі, ще перебуваючи в дорозі до місця події, зможуть розробити схему надання допомоги потерпілим.

Технологія оцінки ступеня тяжкості травм від ізраїльського стартапу MDGo базується на складному алгоритмі, який в режимі реального часу оцінює стан здоров'я водія і пасажирів. Після ДТП система оповіщає медичні установи про травми, які були отримані.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Автомобілі Hyundai, використовуючи мережу датчиків і технологію MDGo, зможуть відправляти в разі ДТП інформацію про спрацювали системах безпеки і характер травм, отриманих водієм або пасажирами. Завдяки новій системі лікарі отримають «золотий час» - відрізок часу, протягом якого медична допомога дає найбільший ефект, і ризик летального результату набагато нижче.

Янгчен Чи, головний спеціаліст по інноваційним технологіям Hyundai, заявив: «Технологія MDGo володіє унікальною системою аналізу, яка націлена на підвищення рівня безпеки людей, що знаходяться в автомобілі. Завдяки оснащенню моделей Hyundai цією технологією ми дозволимо медичним фахівцям більш ефективно надавати допомогу постраждалим в ДТП».

Системі потрібно всього сім секунд, щоб переслати дані про стан водія, пасажирів і автомобіля. Технологія відправляє медичним установам детальний аналіз отриманих травм. Штучний інтелект постійно навчається: у систему вносяться дані про сценарії реальних ДТП і наслідки, які передаються медичними службами.

Співпраця з MDGo позитивно позначиться на пасивних і активних системах безпеки автомобілів Hyundai. Інформація, зібрана системою про сценарії ДТП, дозволить виробнику змінювати конструкцію авто для досягнення найвищого рівня безпеки водія і пасажирів.

Впровадження даної технології є частиною стратегії Hyundai «Свобода пересування». Її мета - зниження кількості ДТП та зменшення впливу аварій на водія і пасажирів. Це не перша новинка, яка впроваджується в автомобілі Hyundai в рамках даної стратегії. Раніше компанія представила подушки безпеки, уберегающие пасажирів і водія при повторному зіткненні, а також систему, яка в режимі онлайн передає інформацію про стан водія (пульс, тиск) медичним установам.