Бестселери Hyundai - за найкращими цінами


Компанія "Хюндай Мотор Україна", офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, пропонує скористатися спеціальною пропозицією на моделі Elantra, Kona, Tucson та Santa Fe. Придбати ці автомобілі по вигідними цінами можна в період з 24 по 28 лютого 2020 року в усій дилерській мережі Hyundai в Україні.

Напередодні весни компанія "Хюндай Мотор Україна" оголошує про можливість придбання визнаних бестселерів марки, бізнес-седану Elantra, кросоверів Kona, Tucson та Santa Fe з вигодою до 106 200 гривень в залежності від моделі та комплектації.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Стартова вартість Hyundai Elantra в період дії спеціальної пропозиції становить 412 900 гривень. Покупець може вибрати з двох доступних модифікацій моделі: з бензиновим мотором об'ємом 1.6 літра, 6-ступінчастою МКПП або АКПП, або з бензиновим 2.0 літровим двигуном та 6-швидкісною АКПП. Максимальна вигода по цій моделі – 15 000 гривень.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 7

Придбати яскравий динамічний кросовер Hyundai Kona можна по ціні від 500 700 гривень. Ця модель доступна з бензиновими турбомоторами об'ємом 1.0 (працює в парі з 6-діапазонною МКПП) або 1.6 літра (взаємодіє з 7-швидкісним "роботом" DCT), переднім або повним приводом. Максимальна вигода по цій моделі – 43 500 гривень.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 8

Спеціальна пропозиція на Hyundai Tucson поширюється на всі доступні на українському ринку модифікації моделі: з бензиновими двигунами 1.6 T-GDi (працює в парі з 7-ступінчастим "роботом" DCT) і 2.0 Nu (взаємодіє з 6-діапазонною МКПП або АКПП), а також дизельними 1.6 (комплектується 6-ступінчастою МКПП або 7-швидкісним "роботом" DCT) і 2.0 CRDi (працює в парі з 6-швидкісною АКПП) агрегатами. Стартова ціна - від 534 900 гривень. Максимальна вигода по цій моделі – 77 300 гривень.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 9  

Флагман модельного ряду Hyundai, кросовер Santa Fe у період дії спецпропозиції можна придбати за ціною від 980 300 гривен. Максимальна вигода по цій моделі – 106 200 гривень. Автомобіль оснащується 2.2 літровим турбодизельним двигуном, який агрегатовано із 8-швидкісною АКПП, переднім або повним приводом. 

Автомобілі Hyundai Elantra, Kona, Tucson та Santa Fe можна придбати у кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням - https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена.

* Пропозиція діє до 28 лютого 2020 року в усій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Ціни вказані на моделі 2019 р.в. з урахуванням ПДВ станом на 24.02.2020 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.