Флагмантський SUV - Palisade від компанії Hyundai був удостоїний найвищої нагороди на конкурсі дизайну Red Dot Award-2019.

Яскравий, універсальний дизайн 8-місцевого позашляховика був по достоїнству оцінений журі, які присудили автомобілю 1 місце в категорії «Авто і мотоцикли».

Суддівська колегія складалася з двадцять фахівців в області дизайну зі світовим ім'ям. Вони відзначили розкіш і презентабельність зовнішнього вигляду автомобіля Hyundai Palisade. Модель отримала беззаперечну перемогу в категорії «Авто і мотоцикли».

Люк Донкервольке, головний дизайнер компанії Hyundai, прокоментував: «Зовнішній вигляд автомобіля був розроблений спільними зусиллями дизайнерів відділу Hyundai Design. Це талановиті фахівці з усього світу, які довели, що їх розробки є сьогодні передовими в області дизайну. Hyundai відмовилася від використання одного і того ж дизайну в глобальному масштабі. Зовнішній вигляд адаптований до вимог кожного конкретного ринку Європи».

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Palisade - автомобіль нового покоління бренду Hyundai. Він втілює у собі сучасні поєднання концепції чуттєвої спортивності, естетичної привабливості і продуктивності, сучасної технологічності і елегантності.

Голова дизайнерського центру Санг-Юп Лі сказав наступне: «Palisade - втілення нового позашляховика Hyundai. Це ключова модель в нашій лінійці. Нам вдалося отримати бажаний результат: інтер'єр і екстер'єр автомобіля контрастують, але при цьому виглядають гармонійно і красиво. Інтер'єр позашляховика - це затишок, атмосфера стилю, виражена в горизонтальних акцентах. Екстер'єр зроблений в мужньому, елегантному стилі ».

Історія успіхів компанії Hyundai на конкурсі Red Dot Award. 

Даний захід є одним з найважливіших в дизайнерській сфері. Логотип Red Dot вважається знаком якості, який отримують лише гідні, видатні продукти і виробники.

Тріумф, здобувши в цьому році, став для компанії Hyundai шостим поспіль на даному міжнародному конкурсі. Раніше нагороди удостоювалися такі моделі автомобілів:

• 2019 - Palisade;
• 2018 - Kona і NEXO;
• 2017 - Grandeur (Azera) і i30;
• 2016 - IONIQ (Hybrid, Plug-in Hybrid, Electric);
• 2015 - i20 і Sonata;
• 2014 року - i10 і Genesis.
• 2015 - i20 и Sonata;
• 2014 - i10 и Genesis.