Перевірка і регулювання світла фар

Від правильного регулювання фар залежить як Ваша безпека, так і безпека інших учасників дорожнього руху.

На нашому СТО послуга з перевірки та регулювання світла фар коштує:

540 грн.

Пред'явнику промокоду
ABSF2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
378 грн. **

 

*акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Компанія «Автоберег» нагадує Вам про рекомендовані процедури при проходженні ТО, завдяки яким автомобіль тривалий час буде Вашим надійним другом в поїздках.

Hyundai купити в Івано-Франківську. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Івано-Франківську - фото 6

Точне регулювання фар має велике значення для безпеки руху і передбачає налагодження правильного розсіювання їх світлового потоку, щоб він не засліплював водіїв зустрічного транспорту і створював комфортні умови для самого водія.

Час від часу фари треба регулювати або хоча б перевіряти, як вони світять, так як це впливає на безпеку їзди. Зазвичай в процесі експлуатації автомобіля не потрібно часто налагоджувати світло фар, однак, з часом настройки збиваються. Процедура не займає багато часу, тому що всі показники можна легко і швидко перевірити на спеціальному стенді.

А тепер, власне, про сам процес регулювання. Це перш за все стосується фар ближнього світла. Ви не зможете встановити оптимальний кут нахилу світлового потоку, регулюючи фари без спеціального обладнання. А якщо і зможете, то це регулювання буде «на око» і займе у Вас багато часу. Ближнє світло повинне світити вниз і вперед, під певним кутом для кожного автомобіля. Цей кут забезпечує відносно рівномірне освітлення дороги на відстані (тобто те, що ближче, буде освітлено майже так само, як і те, що далі). Форма пучка променя ближнього світла забезпечує такий ефект тільки при правильному регулюванні. Крім цього, ближнє світло додатково висвітлює праве узбіччя і знаки, які стоять на ньому. Точний кут світлового потоку виставляється на спеціальному обладнанні. Навіть невелика невідповідність призводить до того, що фари сліплять зустрічних водіїв і перестають висвітлювати дорогу або навпаки, світять вниз, утворюючи яскраву пляму, яка висвітлює невеликий відрізок дороги перед автомобілем.


 

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.